Mersin Doğalgaz ve Kombi Petek Sistemleri

Ev ve iş yerlerinde gerek mülk sahibi ve gerekse kiracı açısından mekanda doğalgaz tesisatı bulunması olmazsa olmaz tercih sebeplerinden biri olarak görülmektedir. Mersin Doğalgaz ve Kombi Petek olarak yaşam alanlarınızdaki doğalgaz sisteminizin hizmetlerini deneyimli uzman kadromuzla ve kaliteli işçiliğimizle kuruyoruz.

Mersin Cam Balkonu Firmamız öncelikli olarak keşif konusunu büyük bir özen ve titizlikle yapmaktadır. Keşif hizmetinin ardından fiyat çizelgesi belirlenir. Firmamız sizlere en uygun doğalgaz kombi ve petek kurulumu fiyatını belirler. Konutunuzun ve yaşam alanınızın özelliklerine göre kombi nitelikleri ve kombi kapasitesi değişebilir. Belirlenen özelliklerle çizimler uzman kişilerce yapıldıktan sonra yetkili kuruluşlara başvuruda bulunulur.Müşteri memnuniyeti daima temel ilkemiz olduğundan, firmamız bütün bu aşamaları büyük bir özveri ve hassasiyetle yapmaktadır.

İşin Özellikleri

Hayatımızın her alanında çok yaygın bir şekilde kullanılan doğalgazın kurulumu oldukça mühimdir. Doğalgaz kurulumunda önceden keşif yapılması son derecede önemli bir konudur. Firmamız tarafından uzman mühendisler eşliğinde kurulum yapılacak yerin teknik özellikleri incelenir. Yalıtım olup olmadığı, metrekare ölçümündeki büyüklüğü, boruların giriş ve çıkış yerleri, peteklerin en verim olacak şekilde yerleştirilmesi gibi konular incelenerek bir çizelge oluşturulur. Doğalgaz ve Kombi Petek kurulumunu yaparken, bağlantı noktalarına 1. sınıf kalite ve sızdırmaz malzeme kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız borular mekanik darbelere karşı dayanıklıdır. Kurulum yaparken borular dübel ve kelepçe gibi tesisat elemanlarıyla sabitlenmektedir.

Open chat
DR. KAYA ISI PEN
Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
SEO HİZMETİ