Mersin Cam Balkon Sistemleri

Mersin Cam Balkon sürekli gelişmekte olup artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Mevcut sistemler katlanabilir yapısı sayesinde hem alanlarınızda ferah bir ortam sağlar hem de ortamdaki ısının sabit kalmasını sağlar. Firmamız şimdiye kadar sayısız işler yapmış ve her yaptığımız uygulamada kaliteli malzeme ve usta işçilikle balkonlara estetik bir dokunuş katarak mutlu müşteri kitlesi var etmeyi başarmış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Cam Balkon sistemleri alüminyum ve camdan oluşur evet fakat, sistemde kullanılan camın kalitesi, alüminyumun kalitesi, şeffaf ve kıl filtreler ayrı ayrı bütünlüğü ve kaliteyi sağlamaktadır. Sistemlerimiz hem malzeme kalitesi açısından, hem işçilik kalitesi açısından hem de tasarımı ve kolay kullanılabilirliği açısından müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır.

Cam Balkon Sistemi Özellikleri

Uyguladığımız sistemlerde kullandığımız malzeme kalitesi birinci sınıf olup özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Kullanılan camlar 8 mm kalınlığında ve temperlidir.
  • Alüminyum açısından kalitelidir. Alüminyum profiller 3’5 mm kalınlığındadır. Alüminyum profillerin kalın olması profilin eğilip burkulmamasına ve üzerindeki vidaları sağlam tutarak dayanıklılığını arttırmaktadır.
  • Camlar birbirinden bağımsız rulmanlarla çalışır ve ayrı alüminyum kanallarda ilerler. Bu özellik sistemlerimizin kullanımına önemli ölçüde kolaylık sağlar.
  • Katlanılabilir çift rulmanlı ve çift kanatlı bir sisteme sahiptir.
  • Kullandığımız plastik aksesuarlar birinci sınıf kalitede ve firmamızın garantisi altındadır.

Mersin Cam Balkon sistemlerimiz ya da Fırat Pen Kapı ve Pencere Sistemlerimizle ilgili daha detaylı teknik bilgi ve fiyat bilgisi için telefon numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Open chat
DR. KAYA ISI PEN
Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
SEO HİZMETİ