Mersin Çelik Kapı Sistemleri

Mersin Çelik Kapı evlerinizde, iş yerlerinizde, villa ve yazlık evlerinizde güvenliği sağlamak adına ilk tercih ettiğimiz güvenlik mekanizmasıdır. Evlerinizin, iş yerlerinizin, villa ve yazlık evlerinizin yapısına özgün olarak tasarlanan yüzlerce çeşidiyle aradığınız güvenliğe ve konfora Mersin Çelik kapı sayesinde ulaşmak artık çok kolay.

Çelik kapılarımız dkp sac, aksesuar, MDF ve kilit aksamından oluşmaktadır. Kullandığımız çelik kapıların tek kapılı ve çift kapılı olmak üzere iki farklı türde üretimi yapılmaktadır. Çelik kapılarımız, üretilen malzemelere göre farklılık göstermektedir. Ekonomik çelik kapılar 0,80 mm dkp sac, 8 mm Mdf, cnc rustik mdf ile üretilirken, standart çelik kapılarda sac kalınlığı 1.1 mm kadar çıkmaktadır.

Montajda kullandığı her üründe önceliğini güvene ve kaliteye veren Mersin Cam Balkonu firmamız ile sizde hem ekonomik hem güvenilir ve sağlam hem de mekanlarınıza şıklık katan ürünleri sayesinde üstün performans sunan bir ürüne kavuşmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Malzeme Özellikleri

  • Çelik kapılarımız montaj işlemleri ve standartlar dahilinde çelik kasalar 1’5 mm kalınlığında üretilmiştir. Bazı güvenlik noktalarında bu 3’5 mm kadar çıkabilmektedir.
  • Montaj işlemleri yerinde özel ölçümlerle yapılır.
  • Çelik kapılarımız çoklu kilit sistemi ile güvenliğinizi korumaktadır.
  • Kilit sistemleri dışarıdan dış taraftan delmeye ve kesmeye karşı sertleştirilmiş çelik zırh ile korunmuştur.
  • Kapı montajı sırasında en güvenilir olan duvardaki her bir tuğla arasına çelik miller kaynaklama yaparak uygulanan yöntem ile monte edilmektedir. Bu sistemde montajı yapılan kapılar duvar ile bir bütünlük sağlamış olur.
Open chat
DR. KAYA ISI PEN
Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
SEO HİZMETİ