Mersin Fırat Pen Kapı ve Pencere

Polivinil Clorür halk arasında PVC olarak kullanılan malzeme inşaat sektörünün hızla gelişmesiyle ortaya çıkmıştır. Mersin kapı ve pencere sistemleri kolay kullanımı ve şık görüntüsü, istenilen renkte üretimi aynı zamanda güçlü bir ses ve ısı izolasyonu sağladığı için evlerde daima ilk tercih olmaktadır. Mersin Cam Balkon, Mersin Fırat Pen Kapı ve Pencere ve balkon camı üretim şirketidir. Şirketimiz tarafından hizmetinize sunulan Kapı ve pencere sistemleri ısıtma ve soğutma maliyeti tasarrufu ortamdaki CO2 salınımlarının azalmasına katkı sağlamaktadır. Ürünlerimizin hepsi çevre dostu ve geri dönüşümlü ürünlerdir.

Fırat Pen PVC pencere sistemleri tek açılım ve iki açılım olarak iki sınıfa ayrılır:

Tek açılımlı pencere sistemleri maksimum havalandırma ve ışık sağlar mutfak gibi havalandırmanın iyi olması gereken yerlerde sıklıkla tercih edilir. Çift açılımlı sistemler ise Avrupai tipte iki fonksiyona sahiptir. Kapı gibi normal açılabildiği gibi çift yöne açılım aksesuarı sayesinde kanadın üst kısmının içeri doğru çekilerekte kullanılabilir.

Fırat Pen PVC kapı sistemleri içeriden ve dışarıdan açılabilme özelliği ile kolay kullanım sağlamaktadır. Ekstra kilit fonksiyonu bulunduğu gibi kapı kolu seçenekleri de oldukça geniştir. Eşikli ya da eşiksiz şekilde firmamızda tasarlanan kapılar evlerinize güvenlik ve şıklık katar.

Ürün Özellikleri

Fırat Pen Kapı ve Pencere Sistemleri pencerenin ve kapının mekanınıza en iyi şekilde ve ısı, ses yalıtımı sağlaması için özel olarak tasarlanmıştır. PVC pencere ve kapı sisteminde yer alan destek profil sacları yüksek statik değerlere sahiptir. 24, 30, 36, 44 ve 52 mm cam kalınlığı uygulaması yapılabilir.

Mersin Cam Balkonu zengin renk çeşitliliğiyle her zevke hitap eden ürünlerle mekanlarınıza aydınlık ve güvenlik katmaktan mutluluk duyar.

Open chat
DR. KAYA ISI PEN
Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
SEO HİZMETİ